www.artal.co

ARTAL to firma zajmująca się od 1986 roku projektowaniem i produkcją wyrobów z metalu.Nasze produkty to medale okolicznościowe,znaczki metalowe,monety okolicznościowe,odznaki okolicznościowe,tanie breloki reklamowe. Współpracujemy z agencjami reklamowymi,organizatorami imprez sportowych,organizatorami eventów,szkołami i uczelniami,klubami sportowymi,urzędami,kołami łowieckimi oraz z wojskiem.Każde zmówienie omawiamy i konsultujemy indywidualnie z każdym klientem.Mamy konkurencyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji.Na naszej stronie szerzej można dowiedzieć sie o naszych ofertach jak i również jakich technologii używamy do produkcji naszych wyrobów.Zachęcamy również do obejrzenia naszej obszernej galerii zdjęć oraz do sklepu z modną biżuterią.Zapraszamy do współpracy.

Oceń stronę
Średnia: 0.00 / 5 | Głosów: 0
 2016-09-22 Kliknięć: 0 Wyświetleń: 56 Pagerank:  0

Wpisy w tej kategorii: Produkcja

www.artal.co

www.artal.co

ARTAL to firma zajmująca się od 1986 roku projektowaniem i produkcją wyrobów z metalu.Nasze produkty to medale okolicznościowe,znaczki metalowe,monety okolicznościowe,odznaki okolicznościowe,tanie breloki reklamowe. Współpracujemy z agencjami reklamowymi,organizatorami imprez sportowych,organizatorami eventów,szkołami i uczelniami,klubami sportowymi,urzędami,kołami łowieckimi oraz z...

Lekka zabudowa

Lekka zabudowa

Twardzik Decor to marka profesjonalizująca się w lekkiej zabudowie. Każde jej wyroby tworzone są w unikalnej technice umożliwiającej wyprodukowanie prawie każdego kształtuprzy utrzymaniu niewielkiej wagi tworzywa oraz trwałości. Firma oferuje m.in. montaż SPA, saun, łaźni, zaopatrzenie sal zabaw, dekoracje ze styropianu, części wielkoformatowe.